środa, 10 lipca 2013

Hack MSP

Witam. Można również powiedzieć, że jest to kod, ale nie wątpliwie jest to równiez hack x;. Teraz co wam powiem nie skojarzy wam się z niczym dobrym, ponieważ aby hack zaczął działać niestety musimy  zmienić e-mail. Wiem, od razu wam się ode chce tego robić i pomyślicie, że jestem oszustką,  ale taka prawda nie jest. Uwierzcie mi, nie pożałujecie i nie poddacie się ryzyku, ponieważ nie jestem złodziejką. ;3 Niektórzy już nabierali innych z tym emailem ale to nie jest kłamstwo. Sami się przekonacie.
Ok. To tak:
1.Logujemy się na moviestarplanet.pl
2.Wchodzimy w ustawienia i zmieniamy email na moviestarplanetVIP@o2p.pl  . Jest to email do ludzi którzy robią różne hacki do msp. Czasami oni moga to zaakceptować ale najczęściej komputer automatycznie akceptuje linki aktywacyjne po 2 dniach. Długo to zajmuje, ponieważ jak zmieniamy email, link nie jest od razu wysyłany na ten email(co wam podałam), lecz wysyła się trochę dłużej. 
3.Czekamy 1-2 dni. NIE MOŻEMY SIĘ ZALGOWAĆ WTEDY!!! To znaczy możemy, ale jak się zaalogujemy po 1 dniu, lub kilki godzinach, kod/hack może nie zadziałać. Zapomniałam dodać, że kod działa od 4 levela. Komputer automatycznie sprawdza czy dany użytkownik ma powyżej 4 levela czy poniżej. Jeżeli ma poniżej 4 levela, komputer automatycznie odrzuca takie linki, czy ignoruje. Z taki kontem nic się złego nie stanie, wszystko będzie w normie, ale nie ma co próbować nawet, jeżeli nie mamy 4 levela, tylko poniżej tego.


Po 2 dniach możemy się zalogować. Zobaczycie, ze macie 30.000sc , 100 diamenów, oraz vip na 3 miesięce.

Mam nadzieję, że wam pomogłam i że mi jeszcze podziękujecie. Życzę powodzenia i powtarzam-nie oszukuje !! Tylko mi zaufajcie. Pa ;**

5 komentarzy:

 1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 2. Przepraszam, sama się pomyliłam,z końcówką,ponieważ w swoim e-mailu ma końcówkę o2.pl a pełny emal brzmi moviestarplanetVIP@op.pl

  Życzę powodzenia ! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. NIE WIERZCIE JEJ TO OSZUSTKA!!!
  WY JEJ ODDAJECIE KONTA ONA MÓWI ZE TO HACK, RZECZYWIŚCIE, ALE KORZYSTNY DLA NIEJ
  ONA ZMIENIA WAM HASŁO NA TAKIE, ŻE SIĘ NIE MOŻECIE ZALOGOWAĆ
  BO USTAWIACIE JEJ E-MAIL JAKO SWÓJ

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie wole sobie sama zarobić już na tego Vip-a

  OdpowiedzUsuń
 5. nie wiem nie próbowałam i nie chce

  OdpowiedzUsuń